رادیو عرفان

پادکست رادیویی با موضوع «راهکار تقویت حافظه»
صدا: محمد رضا رضائیان
میکس: حسن نادری
رادیو عرفان

پادکست رادیویی با موضوع «توسعه مهارت های ارتباطی با دیگران»
صدا: احمد دباغ
مهدی شعبانی
میکس: حسن نادری
رادیو عرفان

پادکست رادیویی با موضوع «آیا ما به مدرک دانشگاهی نیاز داریم؟»
صدا: سید حسین سلطانیان
مائده فهیمی
میکس: حسن نادری
رادیو عرفان

رسانه

مطالب تصادفی

درباره آکادمی

درباره مدیریت

Mousaviاینجانب سید روح الله حمزه زاده موسوی متولد سال 1359 و فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم هستم. پیش از تاسیس مرکز زبان های خارجی عماد، همکاری هایی را با دفاتر برخی از علما و مراجع استان در زمینه ترجمه ایمیل های مذهبی و سوالات شرعی داشته ام که به کشورهایی مثل روسیه، ترکیه ، آذربایجان، برخی کشورهای اروپایی و حتی امریکایی ارسال می شد. همچنین در همان زمان بود که با سازمان ملل در زمنیه انتخابات همکاری نموده و در انتخابات کشور عراق هم به عنوان مترجم و هم به عنوان معاونت شمارش آرا حضور داشتم. اما به دلیل علاقه فراوان به کارهای فرهنگی و با هدف اشتغال زایی اقدام به تاسیس مرکز زبان های خارجی عماد نمودم. پس از مدتی به دلیل ارتقای سیستم آموزشی مرکز با مساعدت های سازمان آموزش و پرورش استان قم در پاییز سال 1385 نمایندگی انحصاری زبانکده ملی ایران را در استان قم دریافت نمودم. پس از گذشت سه سال از فعالیت آموزشگاه عماد اینجانب موفق به اخذ نمایندگی زبانکده ملی ایران در قم شدم. پس از هفت سال همکاری ممتاز و مدیریت موثر با جناب آقای مولایی مدیریت دفتر مرکزی زبانکده ملی ایران و ابراز رضایت از این رابطه متقابل و کارامد – جهت مشاهده لوح های تقدیر به قسمت افتخارات آموزشگاه مراجعه فرمایید-  که منجر به تربیت و آموزش زبان آموزان مستعد و اساتید توانمند شد، در اواخر سال 1392  پس از هم اندیشی و مشورت با اعضای گروه آموزشی موسسه و طی چندین جلسه، با تصویب برخی اقدامات و برنامه های آموزشی که خارج از چارچوب زبانکده ملی ایران بود و همچنین به دلیل هزینه های سنگین نمایندگی اینجانب تصمیم به تغییر نام آموزشگاه گرفته و خواهان این شدم که هزینه های مذکور صرف ارتقای سیستم و محیط آموزشی موسسه شود، لذا زبانکده ملی ایران – شعبه قم از ابتدای سال 1393 با نام موسسه زبان عرفان به فعالیت خود ادامه می دهد. در سال 1399 زبانکده عرفان موفق به دریافت نمایندگی رسمی کالج وست‌مینستر انگلستان شد و فعالیت خود را زیر نظر این کالج مطرح اروپایی ادامه خواهد داد.

 

 

قوانین آموزشگاه

شرایط ثبت نام :

زبان آموز موظف است از هرگونه ارتباط خصوصی یا تبادل وجه نقد یا غیر نقد با اساتید و یا سایر زبان آموزان موسسه خودداری نماید.در صورت مشاهده هرگونه تخلف زبان آموز جوابگو بوده و هیچگونه مسئولیتی متوجه موسسه نخواهد بود.

زبان آموزان موظفند در مهلت مقرر که معمولاً روز امتحان پایان ترم می باشد جهت ترم بعد ثبت نام نموده تا بدینوسیله جای ایشان محفوظ بماند. بدیهی است کسانی که درصورت قبول نشدن در امتحان پایان ترم مایل به استرداد شهریه باشند می بایست تا قبل از شروع ترم بعد نمره خود را مشاهده نموده و جهت استرداد مبلغ شهریه به دفترآموزشگاه مراجعه نمایند.

زبان آموزان تا جلسه سوم امکان جابجایی دارند درصورتیکه کلاس مربوطه ظرفیت داشته باشد.

شرایط استرداد هزینه :

پس از ثبت نام تا سه جلسه مبلغ دریافتی جهت شهریه به غیر از 10%حق ثبت نام استرداد می گردد در غیر اینصوت به هیچ عنوان مبلغ شهریه استرداد نمی گردد.

استرداد شهریه از شهریه کل محاسبه خواهد شد، در صورت استرداد بابت حق ثبت نام 10درصد از شهریه کل کسر خواهد شد.

چنانچه دوره تشکیل نگردد کل شهریه استرداد خواهد شد.

شرایط قبولی پایان ترم:

جمع نمراتی که یک زبان آموز می تواند در طول یک ترم کسب کند 100    می باشد که به تفکیک 10 نمره حضور و غیاب کلاسی، 20 نمره امتحان میان ترم، 30 نمره فعالیت کلاسی و 40 نمره امتحان پایان ترم می باشد.

زبان آموزان پس از گذشت 2 روز از امتحان پایان ترم با مراجعه به سایت آموزشگاه به نشانی www.ieli.ir/edu/reg می توانند از نمرات خود مطلع شوند.

شرایط زبان آموزان ممتاز:

زبان آموزانی ممتاز محسوب می شوند که در پایان ترم از نمره کل 100، موفق به دریافت 95 به بالا شده باشند و بتوانند بالاترین نمره در کلاس را کسب کنند. به زبان آموزان ممتاز جوایزی اهدا می گردد.